Oficiální importér pro Českou republiku, Slovensko a Polsko
TORROT ELECTRIC GALFER PARTS
BANNER S3 PARTS BANNER GRO LUBRICANTES
BANNER MOTS BANNER HEBO
BANNER MECA BANNER JITSIE
GAERNE 2M CARBON PARTS
EmotionBikes

NOVINKY - DETAIL NOVINKY

GASGAS představil v Lyonu tovární tým Enduro GASGAS představil v Lyonu tovární tým Enduro
2018-04-05
Torrot představil v Lyonu tovární tým GasGas Enduro
 
Manažer GasGas Enduro Giovanni Sala vybral do týmu pro rok 2018 jezdce Christophe Nambotina, Danny McCanneyho a Antoine Basseta.
Torrot, majitel společnosti GasGas, v Lyonu odhalil tovární tým GasGas Enduro. V sezóně 2018 ho budou pod taktovkou manažera týmu Giovanni Saly reprezentovat jezdci Christophe Nambotin, Danny McCanney a Antoine Basset.
Nambotin a McCanney se vrací do GasGas týmu, který bude bojovat na mistrovství světa o titul E3 na strojích EC 300. Oba znamenají pro tým výrazné posily a jistě pomohou i návratu Antoine Basseta na E 250 v E2. Ten se již plně zotavil z vážného zranění kolena, které ho minulý rok vyřadilo z účasti na mistrovství světa. Basset bude určitě chtít ukázat sílu jednoho z mála dvou taktů ve střední třídě.
Tovární tým GasGas Enduro posílí i jedna velkých nadějí finského endura, mladý jezdec Eemil Pohjola, který bude na mistrovství světa závodit v kategorii EJ (Enduro Junior), určené pro jezdce do 23 let.
Nambotin, McCanney, Basset a Pohjola se s týmem Torrot představí na mistrovství světa EnduroGP v sobotu 17. března v Helsinkách (Finsko). Bude to první ze série osmi závodů, které se letos vrací ke starému formátu v kategoriích E1, E2 a E3. Zároveň bude obnovena i absolutní klasifikace všech kubatur. Soutěž si nicméně zachová název EnduroGP, který bude i titulním jménem soutěže.
GasGas letos zdvojnásobí svoji účast v Enduro třídách. Jezdci David Knight a Lars Enöckl budou bojovat v nově vytvořené soutěži World Enduro Super Series (WESS). Ani tři GasGas „Dakaři“ - Johnny Aubert, Jonathan Barragán a Cristian España - nebudou zahálet a začnou svoji přípravu na další ročník Rallye Dakar tím, že se zúčastní španělského šampionátu Enduro. Francouzský jezdec, který skončil letošním ročníku Rallye Dakar šestý, se také zúčastní francouzské soutěže Enduro Classics.
zpět
NOVINKY

TEST GAS GAS RANGER ...2019-03-13

TEST GAS GAS RANGER

GASGAS si odváží další pódiové umístění z MS X-TRIAL v Marseille! ...2019-03-11

GASGAS si odváží další pódiové umístění z MS X-TRIAL v Marseille!

Jaime Busto a GasGas jen jeden stupínek od vítězství! ...2019-02-25

Jaime Busto a GasGas jen jeden stupínek od vítězství!

Gas Gas kousíček od pódiového umístění v MS X-TRIAL ve špaělském Bilbau ...2019-02-19

Gas Gas kousíček od pódiového umístění v MS X-TRIAL ve špaělském Bilbau